• ‎0 542 117 82 62
  • Pzt - Cts: 08.00 - 18.00 Pazar: Kapalı
Hakkımda

HAKKIMDA

HAKKIMDA

Operatör Doktor Abubekir Böyük

1986 yılında Erzurum’da dünyaya geldi. İlk ve orta öğretimini Erzurum’da, lise öğrenimini ise Erzincan’da tamamladı. 2005 yılında İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesini kazandı. 2012 yılında İstanbul Üniversitesi İstanbul (Çapa) Tıp Fakültesi, Üroloji Anabilim Dalında uzmanlık eğitimine başladı. 2018-2019 yıllarında Iğdır Devlet Hastanesinde mecburi hizmetini tamamladıktan sonra 2020 yılından beridir İstanbul’da özel sektörde görevine devam ediyor.

Ulusal ve uluslararası dergilerde 20’nin üzerinde yayımlanmış makalesi, Ulusal ve uluslararası kongrelerde sunulmuş 40’ın üstünde çalışması (bildiri) vardır. Halihazırda Ürolojik kanserler (özellikle Mesane kanseri) ve Böbrek Taşı Hastalıkları ile ilgili çalışmalara devam etmektedir.

Özel sektörde 2020 yılından bu yana görev yapan Dr. Böyük Üroloji’nin birçok alanıyla ilgili cerrahi işlemler yapmaktadır. Bununla birlikte özel ilgi alanları Üroonkoloji (ürolojik kanserler), Böbrek Taşı ve Androloji (Erkek cinsel sağlığı) ile daha sık ve yoğun bir şekilde ilgilenmektedir.

Mesane, Prostat ve Böbrek Kanserinde Açık, Endoskopik (TUR ve Laparoskopik) Ameliyatları, İyi Huylu Prostat Büyümesinde Açık ve Endoskopik (Kapalı) Prostat ameliyatları, Açık ve Endoskopik (Kapalı) Böbrek ve Üreter taşı ameliyatları, Varikosel,Vazektomi, Penis Büyütme Ameliyatları, Penis Eğrili Düzeltme Ameliyatları, Penis Protez Ameliyatları, Hidrosel, Epididim Kisti ameliyatları, Çocuk Ürolojisinde Cerrahi Sünnet, İnmemiş Testis ve Hipospadias (Peygamber Sünneti) ameliyatları, Kadın Ürolojisinde kadınlarda İdrar Kaçırma tedavisi ve Ameliyatlarını (TOT) başarılı bir şekilde yapmaktadır.